Clatronic KSW 3307

• , zakoupeno v Alza.cz

• vše odpovídá popisu

prozatím nemohu říct ještě nemam oskoušeno a doručeno

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Víčko nesedí pevně, lehce vypadne.

Barva
Nastavení hrubosti mletí
Displej
Typ
elektrické

Elektrický kávomlýnek s nastavitelnou hrubostí mletí kávy je vhodný pro všechny milovníky kávy. Většinu materiálu tvoří nerezová ocel, ze které je vyroben jak plášť kávomlýnku, tak nůž a nádobka na kávu. Kapacita je 40 g kávových zrn, což vystačí přibližně na 20 šálků kávy. Pro bezpečnost je provoz možný pouze se správně zavřeným víčkem. Toto víčko je průhledné a je tak možné kontrolovat průběh mletí. Ve spodní části je prostor pro uložení napájecího kabelu. Napájení je 230 V, 50 Hz a výkon 120 W.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Alza.cz

• vše odpovídá popisu

prozatím nemohu říct ještě nemam oskoušeno a doručeno

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Víčko nesedí pevně, lehce vypadne.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Je relativně tichý, funguje dobře.

Potřeboval jsem přístroj, který by uměl mlít nejen kávu, ale i jiné látky.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Dobrý poměr ceny a kvality

Potřeboval jsem novou brusku, která by nahradila starou opotřebovanou.

• Namelte kávová zrna!
        • Ne!

To, kvůli čemu jsem ho koupil, je perfektní. Cena byla velmi dobrá!

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Koupil jsem si mlýnek na kávu a byl nabízen jinde za 5-6 eFt, což mi přišlo vysoké. Na eShopu24 jsem ji sehnal za téměř poloviční cenu. hu. Funguje perfektně, dokonale mele mák, cukr i kávu. Jsem s ním velmi spokojen.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
        • Produkt jsem získal za poloviční cenu než konkurenční společnosti. Mám to, zkusil jsem to, funguje to dokonale dobře používá.
        • Žádné

Potřeboval jsem brusku.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
        • Lze jej použít i k mletí jiných věcí než kávy, například máku.
        • některé části víka se trochu špatně čistí.

Vynikající poměr cena/výkon.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
        • Výhody a nevýhody e-businessu jsou v literatuře podrobně popsány.
        • Neposílejte formulář k dalšímu hodnocení/

Byl jsem spokojen od první recenze!