DeLonghi KG 521

Poměr cena / výkon OK

• Design, obsluha
    • Mohlo by být ještě jemnější mletí kávy
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• skvely doplnek ke kavovaru De'Longhi Dedica. Oproti plne automatickym kavovarum vam tento mlynek umozni vimat hrubost a objem namlete kavy a tedy idealne si vychytate dokonalou kombinaci.
    • Mlynek nema zadnou chybu. Pro nekoho mozna nevyhoda narocnost pripravy kavy pomoci separatniho mlynku (ve srovnani s plne automatickym kavovarem, pro me ovsem soucast obradu, na ktery se rad tesim :). Samozrejme jde o separatni zarizeni a nutno pocitat s prostorem.

Cerstve namleta kava - pro domaci pouziti lepsiho vysledku nedostahnete. Radi chodime po vyletech a temer vzdy koncime v kavarnach a jen opravu vyjimecne mi pripravi chutnejsi napoj, nez si dnes pripravim doma sam.

Barva
Displej
Ruční
Způsob mletí
kónické mlecí kameny

Jen káva z čerstvě umletých zrn vynikne nad ostatními!
Milujete vůni čerstvě namleté kávy a toužíte svou kuchyni oživit stylovým designovým výrobkem? Pak se nechte okouzlit novým výrobkem značky DeLonghi, která představuje profesionální kávomlýnek DEDICA KG521M v černo-stříbrné kombinaci. Dopřejte si vysokou kvalitu kávy díky preciznímu mletí ocelovými kameny a zvolte si úroveň jemnosti mletí zrn podle vlastního přání. Zamilujte se do precizní přípravy kvalitní kávy v pohodlí domova!

Káva jedině z mletých zrn
Kávomlýnek DeLonghi DEDICA nabízí komfortní alternativu přípravy šálku voňavé kávy v nejvyšší možné kvalitě. Jedině ta káva, kterou si doma připravíte z čerstvě namletých zrn robusty či arabiccy, bude vynikat intenzivním aroma a výtečnou chutí. Nový kávomlýnek DeLonghi vám nabízí záruku profesionální přípravy mletí tak, jak ji znáte z oblíbené kavárny či restaurace.

Účelový kónický tvar
Každý milovník dobré kávy ví, že její chuť je závislá na mnoha faktorech. Jednu z hlavních rolí hraje samotné mletí kávových zrn. V případě robustního mlýnku DeLonghi je využita kónická konstrukce, která se postará o rovnoměrné mletí a zachování aromatu. Zásobník na zrna má kapacitu až 350 gramů a můžete jej jednoduše vyjmout a vyčistit.

Zvolte si jemnost mletí
O precizní mletí se postarají ploché mlecí kameny, které jsou vyrobeny z nerezové oceli s dlouhou životností a zajišťují výbornou konzistenci kávy. S kávomlýnkem DeLonghi si můžete sami vybrat až z 18 možných nastavení hrubosti. Tento přístroj může využívat opravdu každý. Uspokojí chuťové buňky na jemnou odpolední kávičku, intenzivní espresso až po hrubě namleté french press. Zvolit si také můžete, kolik kávy budete potřebovat. K dispozici máte volbu pro 1-14 šálků, což bude ideálním řešením ve velkých rodinách, kancelářích nebo kavárnách.

Komfortní ovládání na displeji
K velkým přednostem patří velký LCD displej, se kterým můžete snadno řídit celý proces přípravy kávy. Na panelu si nastavíte požadovanou hrubost mletí, počet šálků i stupeň intenzity. Mimořádně pohodlná obsluha vrcholí možností plnit kávu rovnou do filtrů jednotlivých řad kávovarů nebo do transparentní nádoby s kapacitou 170 gramů, která je opatřena hermetickým uzávěrem pro uchování intenzivního aroma.

Samotný kávovar vyniká svým čistým a elegantním provedením, které se drží vysoké kvality a funkčnosti. Mezi výhody se řadí snadné čištění díky vyjímatelné horní části mlýnku. S jednoduchou údržbou vám pomůže také čistící kartáček s hustými štětinami, s jehož pomocí pohodlně očistíte mlecí mechanismus.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Může také mlít přímo do filtru.
    • Při mletí ve filtru se káva sype také vedle filtru.

Skvělé, s malou chybou.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Těm, kteří mají rádi různé možnosti, ji doporučuji.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Fantastická krásná a odolná povrchová úprava! Bohužel 2x vadný za vysokou cenu! (funkce mlýnku na kávu nefunguje, zkoušel jsem dva mlýnky), ale nechal jsem si ho!
    • ( funkce mletí kávy nefunguje Zkoušel jsem dva stroje), ale nechal jsem si ho! Bohužel cenu nesnížili a řekli, že funkce je nezlepšitelná! Můj syn to vyřešil

Koupil jsem ho pro bratra kávovar!

• Nastavitelná jemnost mletí

Poměr cena / výkon OK

• Design, obsluha
    • Mohlo by být ještě jemnější mletí kávy
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Díky čerstvému mletí pijeme mnohem chutnější kávu. Velmi se mi líbí, že mohu kávu namlít přímo do kávového filtru.
    • V popisu není dost podrobností, ale to není chyba mlýnku na kávu!
    • Nemohu uvést žádné chyby!

Pražičku kávy DeLonghi jsem již měla, a tak jsem si k ní vybrala mlýnek na kávu.

• , automaticky přeloženo z Compari.ro
    • Dobrá kvalita
    • Neexistují žádné

Vzhledem k tomu, že jste si pořídili kávovar na espresso, museli jste mít samozřejmě mlýnek.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Kávovary Delonghi Dedica Deluxe tvoří dokonalý pár. Vynikající poměr cena/výkon. Je to pěkný kousek, hodí se ke kávovaru. Snadné použití, snadné čištění, mnoho nastavení
    • Nejjemnější mletí by mohlo být ještě jemnější, přičemž vedle ramene je vždy nasypáno trochu kávy.

Koupili jsme ji pro presovač DeLonghi, ideální pro domácí použití ve vysokotlakém kávovaru, zabírá málo místa.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Koupili jsme ho pro odšťavňovač DeLonghi, nejmenší velikost částic je tak akorát. Od prvního okamžiku, kdy jsme ho drželi v rukou, jsme cítili, že má "podstatu". Displej, snadné použití, mele od 1 do 14 porcí. Poměr cena/výkon.
    • Hlasitý, při nastavení na nejmenší velikost by mohl být jemnější, menší zrnitost. Pro nás je to tak akorát, ale kdybychom měli jiný typ lisu, nebyl by dost malý.

Jedná se o dobrý mlýnek.

• , automaticky přeloženo z Pazaruvaj.com
    • Nejlepší poměr cena/výkon!
    • Poznámky - žádné!

S výrobkem jsem spokojená! Je nový v originálním balení!