ECM C-Manuale 54

ECM C-Manuale 54 je espresso mlýnek s přímým dávkováním kávy - fresh mlýnek. Čerstvě mletá káva padá z antistatického výdejníku přímo do páky. Mlýnek má krokové nastavování...
13 649 Kč
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • Více variantZdarma80 % • 1 recenzeUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant35 Kč94 % • 6 162 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 1 390 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma100 % • 702 recenzíDalší informace

elektrické
Příkon
235 W

• , zakoupeno v BUNA CAFÉ

Mlýnek má zatím odemleto necelé kilo kávy, ale pokud srovnávám s předchozím modelem, tak mě velmi pozitivně překvapily dvě věci: Tichost mletí a minimální elektrostatický náboj pomleté kávy. Předchozí mlýnek prakticky neumožňoval mletí do páky, protože nabitá káva ulpívala všude kolem, tady si všechno hezky spadne do páky a žádný odpad bokem. Hlučnost předchozího mlýnku (s konickými kameny) byla od počátku taková, že budila i sousedy v paneláku. Je fakt, že ECM stál jednou tolik, ale nejde slyšet ani ve vedlejším pokoji. Trochu jsem laboroval s nastavením, ale už jsem si našel to svoje. Stupnice je hodně jemná, takže jsem ocenil aretaci kolečka hrubosti mletí - žádný náhodný drc nastavenou hrubost nerozhodí. Jenom to převexlování džezva - espresso - frenchpress vyžaduje cvik. :-)) Co se týká řemeslného provedení, tak je mlýnek celkem cvalík, což přispívá k jeho stabilitě, vše působí bytelně, nezničitelně a "blbuvzdorně", velmi jednoduché je i čištění. Celkově jsem s mlýnkem velmi spokojen.

• design

Typ
elektrické
Příkon
235 W

ECM C-Manuale 54 je espresso mlýnek s přímým dávkováním kávy - fresh mlýnek.

Čerstvě mletá káva padá z antistatického výdejníku přímo do páky.

Mlýnek má krokové nastavování hrubosti mletí. Pro jedno espresso (přibližně 7 g kávy) je mlecí čas přibližně 7 - 8 sekund.

Červené i černé provedení v jednom balení - pouze v Buna café.

Tento mlýnek je standardně dodávaný s červeným prstencem. K mlýnku přikládáme také prstenec v černé barvě, který si můžete v případě zájmu vyměnit.

ECM těží z dlouholetých zkušeností a odborných znalostí, které jsou při výrobě kávovarů a mlýnků velmi důležité.

Jejich citlivost tkví v detailu, takže každý přístroj skutečně upoutá Vaši pozornost. Zároveň jsou použity komponenty té nejvyšší kvality, což zaručuje dlouhou životnost přístroje.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • Více variantDárekZdarma99 % • 563 recenzíDalší informace

• design