ECM S-Manuale 64

ECM S-Manuale 64 je espresso mlýnek s přímým dávkováním kávy - fresh mlýnek. Čerstvě mletá káva padá z dávkováče přímo do páky. Mlýnek má bezkrokové (stepless) nastavování...
15 979 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma97 % • 713 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 6 181 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 1 403 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 429 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Barva
Typ
elektrické
Nastavení hrubosti mletí

• , zakoupeno v BUNA CAFÉ

Vámi dodaný mlýnek jsem vybral na doporučení Vašeho servisního technika.
    Na to, abych mluvil o zkušenostech, ho mám velmi krátce.

Jsem spokojený a káva je také výborná - zásluhou nejen mlýnku.

Pošlete mi prosím kopii faktury - někam jsem ji založil. Díky

Ruční
Typ
elektrické
Nastavení hrubosti mletí

Mlýnek má bezkrokové (stepless) nastavování hrubosti mletí. Pro jedno espresso (přibližně 7 g kávy) je mlecí čas přibližně 3,8 sekundy.

ECM S-Manuale 64 je jedním z nejvýkonnějších espresso mlýnků s přímým dávkováním (Grind-on-Demand).

ECM těží z dlouholetých zkušeností a odborných znalostí, které jsou při výrobě kávovarů a mlýnků velmi důležité.

Jejich citlivost tkví v detailu, takže každý přístroj skutečně upoutá Vaši pozornost. Zároveň jsou použity komponenty té nejvyšší kvality, což zaručuje dlouhou životnost přístroje.

Manuál ke stažení

• Materiál: nerezová ocel
  • Typ: ploché
  • Průměr: 64 mm

• , zakoupeno v BUNA CAFÉ

Vámi dodaný mlýnek jsem vybral na doporučení Vašeho servisního technika.
    Na to, abych mluvil o zkušenostech, ho mám velmi krátce.

Jsem spokojený a káva je také výborná - zásluhou nejen mlýnku.

Pošlete mi prosím kopii faktury - někam jsem ji založil. Díky

A.K.