ETA 0067

Nastavení hrubosti mletí
Příkon
110 W

• , zakoupeno v KOVOSLUŽBA Praha

Mele velice na jemno, překvapivě tichý, mele najednou větší množství kávy než ostatní mlýnky

• , zakoupeno v elektrostech-cb

• mám ho a jsem moc spokojená,mele jemně na výbornou kávu

změnila bych jedině vzhled modernější a do více barev

• , zakoupeno v ElektroExpert.cz

• poměrně levný
    • jednoduchý - jen vypínač a šroub k seřízení hrubosti mletí
    • Veškeré plasty se nabíjejí statickou elektřinou - namletá káva se lepí na stěny nádobky. Při vyjmutí nádobky z mlýnku se rozsýpá káva z výstupu za mlecími kameny. Podobně úlomky zrn vyletují zpět do násypky.

Hledal jsem mlýnek za "pár peněz", s kameny (ne se sekacími noži) - po přečtení recenzí na všechny Sencory, DeLonghi, Krupsy atd. jsem dospěl ke zjištění, že dokonalý mlýnek buď neexistuje nebo stojí desetitisíce (Mahlkönig, Victoria). Problém se statickou elektřinou by se dal vyřešit speciálními plasty, ale dá se s tím žít při použití metody střídavého mletí a opatrného sklepávaní kávy ze stěn zásobníků. Na rozsypání kávy musí být člověk připraven a nádobku z mlýnku vytahovat nad dřezem nebo vhodnou plochou. Za mne 80%, uvidíme jestli vydrží 11 let jako ruční Lodos - který měl kónické kameny stále ostré, jen se rozpadlo horní uložení osy a kameny na sebe začaly narážet

Barva
Regulace jemnosti mletí
Nastavení hrubosti mletí
Příkon
110 W

Pořiďte si stylový mlýnek na kávu a namelte si kávuvždy podle své chuti. Mlýnek na kávu s nastavitelnou jemností mletí díky tvrdým mlecím kamenům zachovává jedinečné aroma čerstvě umleté kávy. Velkou výhodou oproti mlýnkům s tříštivými kameny je nízká hlučnost a jednoduchá obsluha. Vychutnejte si nádherné aroma a chuť čerstvě pomleté kávy. Dopřejte si tento jedinečný zážitek každý den.

Typ kávomlýnku: s mlecími kameny
Nastavení jemnosti mletí: ANO

Specifikace:

• Tradiční produkt společnosti ETA
  • Mlýnek na kávu
  • Mletí pomocí mlecích kamenů
  • Díky tvrdým mlecím kamenům zachovává jedinečné aroma čerstvě umleté kávy
  • Káva není přepálena jako u tříštivých mlýnků
  • Velkou výhodou oproti mlýnkům s tříštivými kameny je nízká hlučnost a jednoduchá obsluha
  • Možnost skladování kávy v násypce bez újmy na kvalitě
  • Příkon 110 W
  • Objem násypky pro 100 g zrnkové kávy
  • 6 stupňů regulace jemnosti mletí
  • Jednoduché ovládání a snadná údržba
  • Pojistka proti přetížení
  • Protiskluzové nožky zajišťující stabilitu
  • Prostor pro navinutí napájecího kabelu
  • Délka přívodního kabelu 1,1 m

• poměrně levný
    • jednoduchý - jen vypínač a šroub k seřízení hrubosti mletí

• , zakoupeno v ALFA.cz

• mele tiše
    • i na nejnižší stupeń mele hrubě
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Stejný mlýnek mi sloužil jedenáct let.Proto jsem kopila znovu

• , zakoupeno v Elektrochram

dobrý výrobek

• , zakoupeno v MALL.CZ

• přijatelná cena
    • zbytky namleté kávy vypadávají při vyjmutí zásobníku mimo něj
    • horší čištění mlýnku
  • , zakoupeno v ELEKTRODVORAK

• úžasná čerstvě namletá káva
  • , zakoupeno v ELESHOP

Oproti jiným mlýnkům mletí kávy zajišťují kameny. Takže zrna jsou namleta rovnoměrně a nebudou Vám v kávě plavat znatelně větší kusy zrn.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Měla jsem mlýnek stejné značky bez oprav od r. 1980. Doufám, že tenhle mě přežije. :)