Kaffia Tall

Nastavení hrubosti mletí
Typ
ruční

• nekvalitní provedení

Mlýnek jsem kupoval víceméně na zkoušku, takže hledisko ceny mělo přednost.
    Začnu výhodami: Cena, keramické kameny, nastavitelná hrubost mletí, skladnost a přitom poměrně velký zásobník na umletou kávu (dvě i tři pressa určitě), průzory do tohoto zásobníku. Mlecí mechanismus lze celkem snadno rozebrat a dobře se čistí.
    Bohužel má i nevýhody: Středová osička má od začátku zjevnou vůli, kameny se proti sobě srovnají v typickém případě excentricky, takže nemelou všude na stejnou jemnost.
    V návodě je uvedeno, že mlýnek není určen na velmi jemné mletí, což skutečně není. Ale ani na jemné to není žádná hitparáda - požadovaná jemnost na presso je podle mě těsně na, nebo spíš lehce za hranicí možností tohoto mlýnku.
    Na frenchpress by to snad mělo být ok, ale nemaje, nevyzkoušel jsem, ani stejnoměrnost mletí na větší hrubost.
    Hrubost mletí se mimochodem nastavuje trochu obtížněji - regulační kolečko je potřeba silou zatlačit a otáčet přes cvakání zarážek za současného držení středové osičky z druhé strany - nic přívětivého. Nějaké označení nastavené hrubosti, aby se příště dalo nastavit stejně, neexistuje.
    Obecně bohužel nelze doporučit, určitě ne gurmánům, pro ty jsou holt produkty minimálně od čtyřnásobku ceny výše.
    Na zkoušku snad - pro ty, kdo začínají s doma mletou kávou jako já, případně pro ty, kdo netrpí vysokými očekáváními.

• , zakoupeno v GOURMETKAVA.CZ

Je to dárek, prozatím nevyzkoušený, ale tentýž výrobek jsem dostala a jsem velmi spokojená.

• , zakoupeno v GOURMETKAVA.CZ

Mám již druhý a oproti téměř stejně drahým plastovým mnohem lepší a bytelnější.

Barva
hliníková
Ruční
Nastavení hrubosti mletí
Typ
ruční

Kaffia Tall je ideálním ruční mlýnek a společníkem pro milovníky skvělé kávy, kteří hledají spojení nízké ceny a dobré kvality. S jeho pomocí si můžete vychutnat čerstvě namletou kávu přímo ze svých oblíbených kávových zrn.

Tento celonerezový ruční mlýnek zajistí, že zrna budou dokonale namleta na požadovanou jemnost. Díky svému kompaktnímu a lehkému provedení je Kaffia Tall snadno přenosný a můžete si ho vzít s sebou na cesty, do kanceláře či na piknik. Jeho pevná nerezová konstrukce zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost při mletí kávy. Mlýnek se snadno ovládá a poskytuje pohodlný a efektivní zážitek z mletí. Získejte čerstvou a aromatickou kávu každý den s ručním mlýnkem Kaffia Tall.

• Průměr těla: 4,7 cm
  • Výška: 17,8 cm
  • Materiál: nerez
  • Mlecí kameny: keramika

2zákazníci nedoporučují produkt

• nekvalitní provedení

Mlýnek jsem kupoval víceméně na zkoušku, takže hledisko ceny mělo přednost.

• , zakoupeno v GOURMETKAVA.CZ

Mám již druhý a oproti téměř stejně drahým plastovým mnohem lepší a bytelnější.

good for the price

• , zakoupeno v GOURMETKAVA.CZ

• nerezový mlýnek, keramické kameny,jde seřídit jemnost mletí
    • padne do ruky, lehce se otáčí při mletí,výborná kvalita zpracování
  • , zakoupeno v GOURMETKAVA.CZ

Vypadá dobře, čas prověří výdrž.

• Maly
    • Nerezove telo se asi jen tak nerozsype, jako plast

Mele :)

• , zakoupeno v GOURMETKAVA.CZ

Vzhledem k tomu, že to byl dárek, tak nemám vlastní zkušenost, ale syn je spokojený.

• malý
  • , zakoupeno v GOURMETKAVA.CZ

• příznivá cena, hezký vzhled, celkem ucházející mlecí mechanizmus, dlouhá klika pro snadné mletí
    • všechny přednosti mlýnku jsou k ničemu, když výrobce použije mizerné lepidlo ke vlepení umělohmotného tělesa mlýnku do nerezového těla, to se při mletí utrhne a celý mlecí mechanizmus se v mlýnku protáčí. Zkusil jsem použít kvalitní lepidlo, tak uvidíme.