Lodos 1932 světlý

Rozměry mlýnku: Výška (včetně kličky) - 20,5cm, šířka - 12,5cm Kávomlýnek Lodos 1930 ve světlém provedení je vyroben z lakovaného bukového dřeva a poniklovaného kovu...
1 469 Kč
Garantovaný nákup z Aromaniac

Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma98 % • 4 403 recenzíDalší informace

Barva
Ruční
Způsob mletí
kónické mlecí kameny

• , zakoupeno v ČERSTVÁ KÁVA

• Mám již několik mlýnku Lodos a jsem maximálně spokojený.

Nic

• , zakoupeno v FreshCoffee.cz

Káva je i přez nejjemnější nastavení hrubší než ta kupovaná mletá na kterou jsme zvyklí. Nerozumím problematice mletí kávy. Asi je to v pořádku ;-)

• , zakoupeno v GOURMETKAVA.CZ

• Na pohled hezký výrobek.
    • Odděleny spodní díl mlýnku, při prvním otevření šuplíku na kávu úchyt zůstal v ruce, byla nutná celková oprava mlýnku.
    • Velké štěstí, že jsem výrobek otevřela dřív než jsem ho předala jako dárek. Rozbitá darovaná věc by mě mrzela.

Barva
Způsob mletí
kónické mlecí kameny

Rozměry mlýnku:

Výška (včetně kličky) - 20,5cm, šířka - 12,5cm

Mlýnky na kávu značky Lodos jsou osazeny ocelovými frézovanými mlecími strojky, které jsou zhotoveny na automatických strojích a jsou odborně kaleny. Tento osvědčený způsob výroby zaručuje velmi dlouhou životnost. Udávaná záruka na mlecí mechanismus činí 10 let, ale z praxe můžeme konstatovat, že mlýnky můžete při správném zacházení používat desítky let. K tomuto tvrzení výrobce opravňuje skutečnost, že mlýnky, které nezměněnou technologií vyrábějí již téměř 90 let, jsou stále plně funkční. Systém seřízení pomocí regulační matky či šroubku umožňuje nastavení jemnosti mletí na požadovný stupeň od velmi hrubého mletí až po velmi jemné. Toto souvisí se zvoleným způsobem přípravy kávy.

Dřevěná těla mlýnků jsou vyrobena z bukového dřeva. Velký podíl ruční práce při výrobě dělá z každého kusu originál. Skříňky většiny kávových mlýnků jsou spojovány tradiční starou technologií cinkového spoje zdobeného intarzií. Tato výroba vyžaduje vysoce kvalitní řemeslnou práci, aby bylo dosaženo požadované přesnosti a kvality. Toto platí i o povrchové úpravě. Mlýnky Lodos jsou přírodní lakované a nebo mořené v příslušném barevném odstínu a následně lakované.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 9 372 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ČERSTVÁ KÁVA

• Mám již několik mlýnku Lodos a jsem maximálně spokojený.

Nic

• , zakoupeno v FreshCoffee.cz

• , zakoupeno v GOURMETKAVA.CZ

• Na pohled hezký výrobek.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 9 372 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

• krásný klasický tvar, údajně kvalitní mlecí kameny
    • 2x poslán k reklamaci, uvolňoval se jakýsi vnitřní šroub, nakonec jsme to vzdali a koupili jiný mlýnek.
    • šuplíček nepasoval úplně přesně

• Hezký vzhled, kvalitní zpracování
    • Trochu vyšší cena, ale odpovídá kvalitě

Doporučuji mlýnek ke koupi

výtečná zkušenost

• krásný vzhled
    • dokonalé mletí (pozor na první mletí - při "zajíždění" mele mlýnek dost nahrubo, ale po správném utažení šroubu mele perfektně)
    • nechápu, jak jsem bez mlýnku mohl doposud existovat
    • možná by to chtělo doladit vnitřní úpravu dřeva

Mlýnek mám krátce, ale jsem s ním naprosto spokojený. Čerstvě namletá kvalitní káva nemůže prostě konkurovat běžně dostupným mletým kávám.

• , zakoupeno v ČERSTVÁ KÁVA

• plynulá nastvavitelnost hrubosti mletí
    • hezký retro design
    • člověk se u ručního mletí báječně zrelaxuje
    • šuplíček výborně lícuje a drží
    • Nejsem si jistá jak se přesně čistí
    • zezačátku mlel nerovnoměrně (po několika mletích se to srovnalo, možná že to bylo i druhem kávových zrn)

100% spokojenost

• , zakoupeno v PENERINI

• záruka 10 let
    • český výrobek
    • mele pěkně
    • design

poměr cena-kvalita.
    zatím ho mám krátce, tak snad bude sloužit